Profesjonalny zarządca nieruchomości

Sukces opiera się na ludziach i dlatego u Nas nieruchomościami zarządzają profesjonaliści.
Nasz Klient może na nas liczyć w każdej sprawie.

Zaufało nam już 80 Wspólnot Mieszkaniowych!

Objazdowa zbiórka odpadów w czwartym kwartale 2019. Poniżej linki do harmonogramów wywozów:

Siechnice

Oława

 

Szanowni Państwo,

W związku z informacją otrzymaną od Zarządu Związku Międzygminnego Ślęza - Oława informujemy, że od dnia 1 września 2019 będą obowiązywały nowe stawki opłat jak i sposób naliczania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na terenie Związku Międzygminnego Ślęza - Oława, zgodnie z Uchwałą Zgromadzenia Międzygminnego Ślęza - Oława nr II/11/2019 z dnia 6 czerwca 2019r.

Stawka dla odpadów segregowanych: 18 zł miesięcznie - za każdą osobę zamieszkałą.

Stawka dla odpadów zmieszanych: 30 zł miesięcznie - za każdą osobę zamieszkałą.

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z Uchwałą Zgromadzenia Międzygminnego Ślęza - Oława nr II/12/2019 z dnia 6 czerwca 2019r. od dnia 1 września 2019r. dla rodzin wielodzietnych posiadających Kartę Dużej Rodziny wprowadzone zostanie zwolnienie z części opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w wysokości 100% na szóstą i każdą kolejną osobę w rodzinie posiadającej w/w Kartę.

 

 

 

Zarządzamy profesjonalnie i kompleksowo nieruchomościami Wspólnot Mieszkaniowych na terenie Godzikowic, Groblic, Iwin, Marcinkowic, Niwnika, Oleśnicy  Małej, Oławy, Osieku, Siechnic, Ścinawy Polskiej oraz Wrocławia.

Dbamy o jakość i terminowość usług wykonywanych na rzecz Naszych Klientów.

Zapewniamy, że potrzeby właścicieli nieruchomości są dla nas najważniejsze.

W celu ich realizacji  współpracujemy z pofesjonalnymi firmami hydraulicznymi, ogólnobudowlanymi, elektrycznymi oraz sprzątającymi gwarantując rzetelne i terminowe wykonanie usług.